Su varžovais iš Estijos ir Latvijos konkuravęs molėtiškis iškovojo II vietą

Dvi dienas Marijampolės automobilių kroso trasoje griaudėjo automobilių varikliai bei buvo glūdinama lietaus įmerkta trasa, kurioje vyko Lietuvos automobilių kroso čempionato ir pirmenybių V etapas, Lietuvos vaikų automobilių kroso čempionato III ir IV etapai, Baltijos šalių automobilių kroso B-1600 klasės IV etapas, „Baltijos šalių autokroso taurė 2017“. Lietuvos autokroso čempionate ir Baltijos šalių kroso B -1600 klasės (bagi) etape dalyvavę Molėtų Skorpiono automobilių sporto klubo sportininkai iškovojo nemažai taurių, nors šis etapas ir buvo paženklintas gedimais ir kontaktais… Divizione D – Super 1600 su sportiniu automobiliu „Honda Civic“ Molėtų komandą atstovavęs Žydrūnas Šarkūnas iškovojo III vietą. D – Super 2000 divizione dėl gedimo negalėjęs pilnu pajėgumu varžytis Molėtų komandos atstovas Marius Kisielis finišavo ketvirtas, o divizione D – Super Cars pirmą kartą šių metų sezone už Molėtų komandą startavęs patyręs pilotas Dalius Valiukas užėmė I vietą. Vaikų kroso čempionate mini bagių grupėje tarp devynių varžovų I vietą iškovojo Matas Zavarskis. Ir Lietuvos autokroso čempionate, ir Baltijos šalių automobilių kroso B-1600 klasės IV etape kovojęs Molėtų komandos vadovas Saulius Žunda, po nelengvos kovos finale užėmė II vietą ir tapo vieninteliu lietuviu šiame divizione užėmusiu prizinę vietą. Nugalėtoju tapo estas Ivo Šults, o II vietą užėmė latvis Maris Licis. Molėtų komandos atstovas Tomas Zavarskis bagi divizione liko ketvirtoje vietoje. Lietuvos autokroso čempionato komadinėje įskaitoje I vietą Marijampolėje iškovojo Molėtų komanda. Šį sekmadienį nuo 11 val.  paskutinės šio sezono Lietuvos autokroso čempionato batalijos vyks Šakių rajone.