Naujienos

Vilnies informacija

Daugiau negu dešimtmetį gyvuojančio Molėtų Skorpiono automobilių sporto klubo (ASK) komanda ir šiais metais startuos prestižinėse Lietuvos automobilių kroso varžybose. Ilgametis klubo prezidentas Saulius Žunda, kalbėjęs apie netrukus parsidėsiantį sezoną, sakė, kad Molėtų Skorpiono ASK komanda dalyvaus Lietuvos automobilių kroso bei Baltijos šalių automobilių kroso čempionatuose.

Ir šio sezono iššūkiu taps birželio 3 – 4 dienomis antrą kartą Lietuvoje Vilkyčiuose vyksiantis Europos automobilių kroso čempionatas. Pernai metais Saulius Žunda, startavęs Europos automobilių kroso čempionate iškopė į pusfinalį. Patyręs autosportininkas juokavo, kad tokio lygio varžybose patekti į pusfinalį jau pergalė. Ir šiemet molėtiškis bei jo komandos draugai planuoja startuoti elitiniame senojo žemyno autokroso čempionate bei nedrąsiai išsitarė, kad didžiausias pasiekimas būtų patekti į finalą. “Tai sunkus tikslas, kurį įgyvendinti reikia varžantis su trimis dešimtis varžovų, pilotuojančių aukščiausio lygio komplektacijos bagius, – sakė molėtiškis ketverius metus Lietuvos autokroso čempionate iškovojantis aukščiausias vietas.

Molėtų komanda, kuri pernai antrą kartą tarp 12 komandų tapo Lietuvos autokroso čempionato nugalėtoja, šiemet kovas pradės gegužės 21 dieną Šakių r. Pavilkijo trasoje rengiama II Lietuvos autokroso čempionato etape bei kartu startuos ir tą pačią dieną vyksiančiose Baltijos šalių autokroso čempionato batalijose. Tradiciškai bagių divizione startuosiantis Saulius Žunda juokavo, kad keista varžybas pradėti nuo II etapo, tačiau šiųmetis pavasaris pakoregavo ir autokroso sezono pradžią – Gargžduose planuotas I etapas gegužės pradžioje buvo atšauktas dėl oro sąlygų ir apsemtos trasos.

Beje, Molėtų komandos nariai Tomas Zavarskis ir Matas Zavarskisjau pradėjo autokroso sezoną ir ypač sėkmingai pasirodė Baltijos šalių autokroso čempionato I etape. Galvojame Lietuvos čempionate prasimušti į stipriausių komandų trejetuką. Komplektaciją lėmė finansai, kurių stygius koreguoja planus.

Bet vis dėlto nestokojame entuziazmo ir noro, o ką galima padaryti ir su kukliu biudžetu jau įrodėme iškovoję aukščiausias vietas šalies čempionate, manau, kad garbingai atstovavome Lietuvą ir Europos autokroso čempionate. Kad ir stinga finansinės motyvacijos, tačiau iš šiais metais Molėtų vėliava plevėsuos, Lietuvos, Baltijos šalių ir Europos čempionatuose.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s